Eset Smart Security 2038 Yılına Kadar Fixli

Aşağa gitmek

Eset Smart Security 2038 Yılına Kadar Fixli

Mesaj tarafından MrBurak Bir Salı Şub. 24, 2009 8:04 pm

Eset Smart Securİty V.3.0.659 TÜrlÇe + 10 Key Lİsansli Full+ 2050 Yilina Kadar Full.

ESET SMART SECURİTY V.3.0.659 TÜRKÇE BÜTÜN FULL KULLANIM ÇÖZÜMLERİ..
ESET SMART SECURİTY V.3.0.659 TÜRKÇE 32VE 64 BİT VERSİYONUDUR. DOSYAYADA 32 VE 64 BİT SÜRÜMLERİNİN KURULUM DOSYALARI VE İLAÇLARI BULUNMAKTADIR.. KENDİ SİTESİNDEN İNDİRİLMİŞ LİSANSLI ÜYELERİNE ÖZEL OLAN SÜRÜMLERİDİR. TÜRKÇE YAMA DEĞİL KENDİ SİTESİNDEN İNDİRİLMİŞ ORJİNAL VERSİYONUDUR.
BURADA ESET SMART SECURİTY'İ SINIRSIZ FULL ÖZELLİKLERİYLE KULLANABİLMENİZ İÇİN BÜTÜN ÇÖZÜMLER SUNULMUŞ TERCİH KULLANICIYA BIRAKILMIŞTIR. BÜTÜN ÇÖZÜMLER TEST EDİLMİŞ VE SORUNSUZ ÇALIŞTIĞI ONAYLANARAK YAYINLANMIŞTIR. KURULUMLA İLGİLİ HER TÜRLÜ DETAY EN İNCE AYRINTISINA KADAR YAZILIP DOSYAYA EKLENMİŞTİR. PROGRAMA UYGULANACAK ÇÖZÜMLER ÇOK KOLAY TEK AŞAMALI VE EN FAZLA 1 DAKİKALIK SÜREDE BİTİRİLEBİLMEKTEDİR.
ÇÖZÜM-1: ESET SMART SECURİTY TÜRKÇE V.3.0.659'U FİX YADA CRACK YAPMADAN LİSANS KEYİ GİREREK FULL KULLANMAK.. BURADA YAYINLANAN DOSYAYA 10 ADET ÇALIŞAN LİSANS KEY EKLENMİŞTİR. KEYLER KARA LİSTEYE DÜŞME İHTİMALİNE KARŞI GÜNCEL KEYLERİN YAYINLANDIĞI İNTERNET KISAYOLU EKLENMİŞTİR. BURADAN 3-4 AYDA BİR YENİ KEY YÜKLEMENİZ YETERLİ OLACAKTIR.... BEN CRAK FİX DOSYASI KULLANMAK İSTEMEYENLER İÇİN %100 ÇÖZÜM. TEST EDİLMİŞTİR.
ÇÖZÜM-2: ESET SMART SECURİTY TÜRKÇE V.3.0.659'U 30 GÜNLÜK KULLANIM SÜRESİNİ 2038 YILINA KADAR FİX'LEYEREK 2038 YILINA KADAR TRİAL SÜRÜM OLARAK BÜTÜN ÖZELLİKLERİYLE FULL KULLANMAK. PROGRAMIN GÜNCELLEMESİ VİRÜS TARAMASI SİLMESİ VS. BÜTÜN ÖZELLİKLERİ FULLDUR. BU SEÇENEKTE FİXLEMEDEN SONRA PROGRAM ÜZERİNDE FİXLEMEYLE, CRACKLEMEYLE İLGİLİ HİÇBİR YAZI ,ŞEKİL VE İZ YOK VE ORJİNAL GÖRÜNÜMLÜ YANİ CRACKLENDİĞİ BELLİ OLMAYAN BİR GÖRÜNTÜYLE PROGRAMI TÜM ÖZELLİKLERİYLE FULL KULLANABİLİYORSUNUZ. TEST EDİLMİŞTİR.
%100 SORUNSUZ %100FULL SÜRÜM..
ÇÖZÜM-3: ESET SMART SECURİTY TÜRKÇE V.3.0.659'UN TRİAL KULLANIM SÜRESİNİ 2050 YILINA KADAR UZATMAK. BU SEÇENEKTE TRİAL KULLANIM SÜRENİZ 30 GÜN DEĞİL 2050 YILINA KADAR OLUYOR. PROGRAMI GÜNCELLEMEDE YADA ÖZELLİKLERİNİ KULLANMADA SORUN OLMUYOR. BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ FULL 2050 YILINA KADAR KULLANABİLİRSİNİZ. 1 DAKİKALIK SÜREDE BU SÜRÜME YÜKSELTEBİLİRSİNİZ. TEST EDİLMİŞTİR. %100 FULLL.

ESET Smart Security V.3.0.659 TÜRKÇE:
Genişletilmiş akıllı koruma diğer ortamlarda olduğu gibi ev ortamlarında zorunlu hale geldi.ESET Smart Security size ve ailenize önemli verilerinizi zararlı yazılımlardan ve hacker saldırlarından korumakta yardımcı olur. Çok düşük kaynak kullanımı ile neredeyse günümüzün tüm kişisel bilgisayarlarında genel sistem performansını neredeyse hiç etkilmeden maksimum güvenlik sağlar.
ESET Smart Security proaktif tespiti ve diğer gelişmiş teknolojiler kullanarak , viruslere, trojanlara, wormlara, adwarelere, spywarelere, phishing saldırılarına , rootkitlere ve diğer internet tehditlerine karşı kapsamlı bir koruma sunarak internetde rahatlıkla gezmenizi,oyunları ve çokluortam uygulamalarını çalıştırırken,arkadaşlarınıza e-posta gönderirken ve diğer işlemleri yaparken rahat bir şekilde çalışmanızı sağlar. Rahatlığınız için birden fazla bilgisayar için kullanıcı lisansını indirimli bir fiyata alabilirsiniz.
Anahtar Özellikler
Tam Entegre Koruma
ESET Smart Security Antivirus, Antispyware, Kişisel Güvenlik Duvarı,ve Antispam özellikleri ile kapsamlı bir koruma sunar.Tüm bu bileşenler üstün işlevsellik ve sinerji sağlamak için tamamen baştan ve tek bir paket olarak oluşturuldu. Bileşenlerin üst düzeyde entegrasyonu üstün koruma sağlarken,ürünün yüksek hızda ve üstün performans ile çalışmasını sağlar.
Akıllı Tespit
ESET, zararlı davranışları oldukça verimli bir şekilde tespit edebilen güvenlik tabanlı bir yapay zeka yapısı kullanmaktadır. ESET Smart Security,gelişmiş sezgisel tarama teknolojisiyle bilinmeyen tehditleri tespit ederken jenerik imzalar ve genetik teknoljisiyle bilinen tehditlerin farklı türevlerini tespit ederek öncelikle proaktif koruma üzerine odaklanmıştır. Bilgisayarlar virus salgınları ile imza güncellemeleri arasında internet tehditlerine çok açık bir durumda kalmaktadırlar.ThreatSense®️ teknolojimiz sayesinde bu tehditler minimize edilerek maksimum koruma sağlanır.
Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
ESET Smart Security sistem şartlarıyla mükemmmel bir şekilde eşleşecek şekilde optimize edilmiştir.ESET pazardaki en düşük sistem kaynağı kullanımı ile en hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunan bir çözüm olarak tasarlamıştır.
Antivirus & Antispyware Özellikleri
Geliştirilmiş Temizleme
Antivirus sistemi artık tespit ettiği zararlı kodları akıllı olarak kullanıcı aracılığı gerektirmeden temizleyip silebilecek.
Arkaplan Tarama Modu
Virus taraması, sistem performansını düşürmeden arkaplanda başlatılabilecek.
Daha Küçük Güncelleme Dosyaları
Temel optimizasyon süreçleri sonucunda güncelleme dosyaları 2.7 den bile daha küçük hale getirildi.Ayrıca güncelleme dosyalarının bozulmaya karşı koruması arttırıldı.
Yaygın E-posta İstemci Koruması
Artık gelen giden e-postaları sadece MS Outlook da değil, ek oalrak Outlook Exprees ve Windows Mail kullanarak da korunabilecek.
Farklı pek çok küçük değişiklik
Yüksek hız ve performans için dosya sistemine doğrudan erişim.Virüslü dosyalara erişimin bloklanması.Vista da dahil Windows Güvenlik Merkezi optimizasyonu.
Kişisel Güvenlik Duvarı Özellikleri
Ağın alt katmanlarıda iletişim taraması
Veri iletişim Katmanındaki(Data Link Layer) iletişim taraması ESET Personal Firewall’ın farklı bir yöntem ile tespit edemeyeceği saldırları tespit edebilmesini sağlar.
IPv6 Desteği
ESET Personal Firewall IPv6 adresleri görüntüleyebilir ve kullanıcılara bunların üzerinden kural oluşturabilmesine izin verir.
Çalıştırabilir Dosya İzleme
Virüs bulaşamasını engeleyebilmek için çalıştırılabilir dosyalardaki değişiklikler izlenir.İmzalı uygulamaların değişikliğine izin verilebilir.
HTTP ve POP3 ile entegre tarama
HTTP ve POP3 uygulamalar ile entegre dosy taraması.Bu şekilde kullanıcılar internet de gezerken ve e-postalarını indirirken koruma altında olacaklardır.
Saldırı Tespit Sistem
Ağ iletişim karakterini ve çeşitli saldırı tiplerini tanır. Bu saldırı otomatik olarak engellemek için seçenek sunar.
İnteraktif, Otomatik veya Politika tabanlı mod desteği
Kullanıcı güvenlik duvarı eylemlerini otomatik olarak çalıştırabilir veya kullanıcı interaktşf olarak kendi kurallarını oluşturabilir.Politika-tabanlı modda ise güvenlik duvarı kullanıcı veya ağ yöneticisi tarafından önceden tanımlanmış kurallara göre işlem yapar.
Windows Güvenlik Duvarının yerine geçer
Entegre Windows Güvenlik Duvarı’nın yerine geçer, Windows Güvenlik Merkezi ile etkileşime girerek kullanıcıyı güvenlik durumu ile ilgili bilgilendirir. ESS yüklenen sistemde windows güvenlik duvarı otomatik olarak kapatılır.
Antispam Özellikleri
Gelen E-posta Puanlama
Gelen bütün e-postalar 0 (a message is not spam) dan 100 (a message is spam) e kadar puanlanarak spam mail kutusuna ya da kullanıcı tarafından oluşturulan özel bir klasöre taşınabilir.Gelen e-postaların parallel taranması desteklenmektedir.
Çeşitli tarama teknikleri destekler
Bayesian analiz, Kural tabanlı tarama ve Global imza veritabanı kontrol.
E-posta istemcileriyle tam entegrasyon
Microsoft Outlook, Outlook Express ve Windows Mail istemcisi kullanıcıları için tam koruma sunar.
El ile spam tespit seçeneği
Bir e-postanın spam olup olmadığını kullanıcı kendisi programa söyleyebilir.
Sistem Gereksinimi
İşlemci Mimarisi: i386 (Intel®️ 80386), amd64 (x86-64)
İşletim Sistemleri: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista
Bellek: 40 MB
Gerekli disk alanı: 18 MB
DOSYA İÇERİĞİ.: ESET SMART SECURİTY TÜRKÇE V.3.0.659 32-64 BİT KURULUM EXE DOSYALARI + KURULUMUN AŞAMA AŞAMA YAZILI OLDUĞU TXT DOSYASI + 2038 YILINA KADAR FİX EXE DOSYASI + 2050 YILINA KADAR FİX EXE DOSYASI + 10 ADET KEY YAZILI TXT DOSYASI + GÜNCEL KEYLERİN BULUNDUĞU İNTERNET KISAYOLU ADRESİ.


rapidshare.com ESET.Sec.3.0.659.TR.AS061.rar
avatar
MrBurak
Genel Kurmay Başkanı
Genel Kurmay Başkanı

Mesaj Sayısı : 225
Yaş : 28
Nerden : Pwp Forum
Puan : 1117
Kayıt tarihi : 23/01/09

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz